Banery i siatki mesh

Drukujemy banery i siatki o dowolnych wymiarach. Większe realizacje zgrzewamy. Banery mogą być zgrzewane po krawędzi, cięte na ostro, mogą mieć tunele. W standardzie oczkowanie co 50 cm, inne rozstawy do uzgodnienia.

Druk Folii

Drukujemy na różnego rodzaju foliach w zależności od przeznaczenia. Drukujemy na foliach monomerycznych, polimerycznych, wylewanych, okiennych (OWV), szronionych. Folie mogą mieć wykończenie matowe lub połysk, mogą też być bezbarwne.

Druk Etykiet

Etykiety to nasza mała specjalność. Dzięki ploterom jakościowym jesteśmy w stanie wydrukować nawet najmniejsze etykiety i naklejki. Posiadamy również system cięcia po obrysie, co w praktyce pozwala na wykonanie dowolnych kształtów etykiet samoprzylepnych, bez produkcji kosztownych wykrojników!

Laminowanie wydruków

Zabezpieczanie wydruków to bardzo ważny proces pozwalający na wydłużenie "życia" wydruku. Oferujemy laminację płynną polegającą na nałożeniu zabezpieczającego lakieru na wydruk za pomocą laminatora płynnego. Standardem w naszej drukarni jest laminacja stała - polega ona na nałożeniu cienkiego, bezbarwnego laminatu na wydruk. Laminacja chroni wydruki nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również promieniowaniem UV, a…

Oklejanie samochodów

Oferujemy wydruk oraz aplikację folii zarówno na samochodach osobowych, dostawczych jak i również pojazdach komunikacsji miejskiej. Doskonałe wydruki oparte na tuszach europejskiej produkcji w połączeniu z systemem zabezpieczania wydruków oraz doświadczenie to nasze główne atuty. Powiedz nam czego oczekujesz, a my korzystając z naszego doświadczenia dobierzemy odpowiednią folię oraz sposób zabezpieczenia. Zapraszamy!

Wycinanie po obrysie

System pozycjonowania wydruku połączony z cięciem na dowolny kształt to idealne rozwiązanie pozwalające na wykonanie etykiet i nalep w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki wycinaniu po obrysie, pomijany jest czasochłonny i drogi proces produkji wykrojników. Sprzęt Posiadamy najnowszy sprzęt SummaCut T160 do zastosowań przemysłowych z aktywnym nożem Możliwości Drukujemy i tniemy niskonakładowe etykiety i naklejki na…